Przeprowadzka pianina – jak zrobić to prawidłowo?


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

Jak zaoszczędzić na przeprowadzce mieszkania?

Mamy niekiedy takie przypadki, kiedy przeprowadzając mieszkanie lub dom, mamy do czynienia z niecodziennym przedmiotem, Jednym z nich jest np. pianino lub fortepian. W odróżnieniu od szafy, czy łóżka, którego nie trzeba przenosić – można po prostu kupić nowe – pianino jest czymś co na pewno osoba będzie chciała wziąć ze sobą do nowego domu.

Przeprowadzka pianina – trudności z tym związane

Najważniejszym problemem podczas przenosin pianina jest jego waga oscylująca od 100 kg wzwyż. Oprócz samej wagi problemem może być również nietypowy kształt, który utrudnia jego przeniesienie.

Trzeba też pamiętać, że pianino pomimo wagi i gabarytu jest przedmiotem wrażliwym i delikatny. Nie można nim trząść oraz narażać na uszkodzenia. Powodem tego jest również wartość pianina, które w przypadku zniszczenia może być bardzo dużą stratą dla właściciela.

Przeprowadzka pianina – bezpieczne sposoby

A więc jak przenieść pianino w bezpieczny sposób? Przede wszystkim całą sprawę oddać w ręce fachowców, zamiast robić to samemu. Robiąc to samodzielnie ryzykujemy uszkodzeniem pianina oraz swojego zdrowia. Firma przeprowadzkowa wie jak to zrobić poprzez przygotowanie planu przewozu pianina oraz odpowiednie zabezpieczenie go.

Jeśli potrzebują Państwo przeprowadzić się, nie tylko jako właściciele pianina. to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie Wysp Brytyjskich oraz krajów Unii Europejskiej.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.