Jak oraz czy można wykonać demontaż i montaż dużych gabarytowo mebli?


Szybka niezobowiązująca bezpłatna WYCENA

Przejdź do wyceny onlinemyszka

Jak zaoszczędzić na przeprowadzce mieszkania?

Podczas przeprowadzki mamy sprzęt (przede wszystkim meble) o różnych wielkościach. Czasem są one na tyle nie praktyczne, że nie można ich zabrać ze sobą. Spowodowane jest to tym, że nie można ich już rozkręcić i poukładać w mniejsze kawałki. Jednak wiele mebli można zdemontować i przewieźć je do nowego miejsca lub biura.

Jeśli wybieracie firmę przeprowadzkową to często macie gwarancję, że ich pracownicy są przeszkolenie i mają doświadczenie w rozmontowywaniu mebli podczas wyprowadzki z określonego miejsca. Ci sami ludzie, później w nowym miejscu, skręcą te meble ponownie, dzięki czemu oszczędzisz sporo pieniędzy. Dlatego pamiętaj o tym, aby kupować takie meble, które da się je podzielić i ponownie skręcić. Jak już wspomnieliśmy wcześniej – pozwoli Ci to oszczędzić pieniądze – zwłaszcza jeśli Twój tryb życia jest mobilny i masz w planach przeprowadzki.

A jeśli chcesz się przeprowadzić do innego kraju, wraz z meblami to firma DP Service oferuje bardzo różnorodną ofertę usług przeprowadzkowych za rozsądną cenę. Serdecznie zapraszamy do naszego kalkulatora cenowego, aby się o tym przekonać.

Powrót do bloga


Ile kosztuje przeprowadzka?

Cennik przeprowadzki dostępny podczas wyceny online.